Představení ala PeepShow (otázky bez přípravy) – První čtyři z naší kandidátky

Náš tým

Petr Samek

37 let

Kdo jsi?
Hrdý otec, krotitel 3 divokých lvíčat a jedné báječné lvice (kdo krotí koho je nejisté). Podnikatel. Ve volném čase aktivní cyklista, méně aktivní lyžař. Člen Vimperk žije! Nekonečný optimista.
Proč kandiduješ?
Nechci brblat po hospodách či doma v koutě, že se mi něco nelíbí. Vimperk mám rád, chci tu se svojí rodinou spokojeně bydlet i podnikat, a proto mám chuť se snažit věci aktivně změnit.

David Pfeifer

36 let

Kdo jsi?
Programátor, vývojář bezpečnostního softwaru chránícího miliony lidí po celém světě. Zapálený fanoušek rychlých kol, spáleného benzínu a hokeje. Občasný cestovatel a milovník Nového Zélandu.
Proč kandiduješ?
Věřím, že komunální politika se dá dělat slušně a konstruktivně. Věčné hádky či naschvály jenom brzdí potenciál rozvoje města. Každý může mít svůj názor, ale musí být ochoten si vyslechnout a zamyslet se i nad názorem druhých, a to mi v dnešním zastupitelstvu chybí. Nadáváním doma se nic změnit nedá, proto je jediná možnost kandidatura do zastupitelstva s lidma, kteří mají podobné smýšlení jako já.

František Řehoř

47 let

Kdo jsi?
Živnostník, truhlář. Vášnivý sportovec a poslední opravdový Šumavák. Sic menší, zřejmě potomek Seppa Rankla:-).
Proč kandiduješ?

Roman Pech

56 let

Kdo jsi?
Strojník v německu. Milovník přírody, závodů v běhu, mtb i na běžkách.
Proč kandiduješ?
Jde mi hlavně o ty nejmenší Vimperáky, aby se jim dobře žilo a pracovalo v našem městě. Beze mě to jde také, ale se mnou lépe:-)

Jiří "Pepína" Kortus

36 let

Kdo jsi?
Toť talentovaný a renesanční hoch, ale nechce se mu…:-)

 

 

 

Pavel Mráz

23 let

 

Kdo jsi?
Pracuji jako kontrolor kvality ve svařovacím průmyslu. Jsem zapálený hráč počítačových her, rád poznávám nové věci.

 

Proč kandiduješ?
Chci podpořit dobrou věc.

Adéla Jiříková

32 let

Kdo jsi?
Speciální pedagožka, členka spolků Vimperk žije! a Šumava na nohou, příležitostná krotitelka háčků, čárek a tříletého Adama.
Proč kandiduješ?
Ve Vimperku žiju od narození a pokud se mi život nečekaně nezamotá, plánuju v něm žít celý život. Nelíbí se mi přenášení stále klesající úrovně politické kultury z národní na komunální politiku. Dost už jsem se nachytračila u piva, je na čase pokusit se něco změnit.

Lenka Kukačková

33 let

Kdo jsi?
Asistent pedagoga a na další úvazek mamka tříleté Terezky 🙂 mám ráda přírodu, hudbu, dobré jídlo a dokumenty.
Proč kandiduješ?
Ve Vimperku žiji od narození a hodlám tu žít dál. Naše město je krásné a má mnoho rezerv, kde by se mohly vytvořit úžasné věci. Je třeba změnit pohled a dát prostor dalším možnostem.

Stanislava Vacíková

30 let

Kdo jsi?
Kadeřnice, která následovala svůj „hospodský“ gen a dala se na dráhu servírky. Momentálně na mateřské dovolené s dvouletou dcerou a ročním synem.
Proč kandiduješ?
Nelíbí se mi jednaní a chování ve vedení města a také jde o děti.

Simona Žižková

25 let

Kdo jsi?
Jsem 25letá rodačka z Vimperka studující postgraduální studium na VŠCHT v Praze. Mimo jiné jsem členkou Spolku dechového orchestru ZUŠ Vimperk a mezi mé koníčky patří hudba, volejbal a kresba.
Proč kandiduješ?
Sedět a kritizovat umí každý, ale já mám tu možnost účastnit se něčeho, co může přispět ke zlepšení našeho rodného města. Každý, komu dění ve Vimperku není ukradené, by se toho měl účasnit. A mě velice záleží na vývoji a budoucnosti Vimperka pro další generace.

Hanka Zubová

37 let

Kdo jsi?
Zaměstnanec u firmy Rohde & Schwarz. Matka dvou dětí, vyučená švadlena se smyslem pro podporování dobrých věcí, akcí a podobně. Můj koníček je pečení dortů a jiných dobrot. Ráda pomůžu, když můžu, a je potřeba.
Proč kandiduješ?
Chtěla bych ve Vimperku konečně poznat nějakou změnu, a pokud je to možné, chci se na tom jakkoliv podílet.

Jan Hanžl

49 let

Kdo jsi?
Vimperský rodák, vystudovaný hornický geolog. Osud mě však zavál k jinému oboru, a to k pekařině. Dvacet let jsem sbíral zkušenosti ve světě a nakonec mě rodina a Šumava přitáhla zpět do Vimperka. Zde provozuji malou rodinnou pekárnu.
Proč kandiduješ?
Nejsem spokojený s politickými a mezilidskými vztahy ve vimperském vedení města.

Jan Czerwenka

46 let

Kdo jsi?
Vedoucí kvality + svařovací technolog. Milující otec s vášní pro všechno, co má motor a vrčí. Člen spolku Vimperk žije!
Proč kandiduješ?
Už bylo dost chytrých řečí bez dostatečného množství informací. Nic není černobílé, a proto je třeba brát si z myšlenek a nápadů to nejlepší. Čím víc lidí se oprostí od osobních sympatií a antipatií, tím větší je šance, že nastane posun v našem krásném Vimperku k lepšímu…

David Šindler

34 let

Kdo jsi?
Hrdý a milující otec, pořád aktivní sportovec (co mi tělo dovolí), mistr a ekonom v jedné osobě:-)
Proč kandiduješ?
Jsem zdejší rodák, žijící a milující Vimperk více než 3 dekády mého života a není mi lhostejná budoucnost našeho města. Co se mi hlavně nelíbí, je (ne)spolupráce ve vedení města.

Ondřej Šavrňák

29 let

Kdo jsi?
Produktový manažer. Sportovec, triatlonista, sběratel zážitků.
Proč kandiduješ?
Kde je vůle, tam je cesta.

Milan Kuncl

35 let

Kdo jsi?
Vedoucí recepce. Pohodář za každých okolností, který má rád tenis, kolo a dobré knížky.
Proč kandiduješ?

Hanka Košnarová

32 let

Kdo jsi?
Všeobecná sestra v zubní ordinaci. Trenérka vimperských nadějí oddílu sportovní gymnastiky TJ Šumavan z.s a dětí z kroužku sportovní gymnastiky v DDM. Maminka 10leté Adrianky a 3 letéto Štěpána. Ráda spím a nebojím se žádné práce:-)
Proč kandiduješ?
Nebaví mě momentální spory na radnici, dokážu se bavit s každým bez rozdílu názoru, barvy, věku. Jsem pro podporu veškerého sportu ve Vimperku.